Ідеологія соціалізму

Ідеологія, теорія, науковий соціалізм - різні назви, але суть одна. Не можна не розуміти вагу цього питання для ідеологічної партії. Вагу відразу в двох сенсах чи на двох напрямках:

  •   напрацювання аргументованої програми розвитку суспільства;
  •   і підготовки партійців для завоювання довіри виборця.


В організаційному відношенні ця сторінка могла б називатись Науковий центр (університет?). Чи щось подібне. Може з часом так і буде, але сьогодні я можу запропонувати тільки місця, де тих науковців, зацікавлених у такій роботі, можна шукати. А також деякі інформаційні матеріали, що дотичні теми.

По-перше, це додатки, в яких подані документи, а по-друге, публікації. Останні, я сподіваюсь, могли б виконати роль детонатора в дискусіях про те, що ж робити соціалістам, які не хочуть більше чекати, а готові долучитись до повернення соціалізму у політичне життя України.

Зрозуміло, як у когось будуть пропозиції щодо розміщення відповідних текстів на цьому сайті - радо і без жодних обмежень.

Ukrainian Scientists Worldwide

https://www.facebook.com/groups/314070194112/

Якщо вам не байдужа наука - приєднуйтесь! Це Facebook група соціальної мережі для науковців -http://www.usw.com.ua/.

Ідея створення цієї мережі виникла в середовищі українських аспірантів у Німеччині, з метою налагодження співпраці. Іноді для пошуку партнерів для досліджень достатньо скористатися Google, але це працює не завжди. Прагнете консолідувати український інтелект у світі, незалежно від того чи ви працюєте в Україні чи за її межами, чи ви хімік чи філолог, чи студент чи професор? Приєднуйтесь!


Науковці в соцмережах

https://www.facebook.com/groups/1516502491976867/?fref=ts

Це група починалась як соціальний експеримент. 

Я щойно закінчив курс навчання на платформі Промтей у професора Олександра Дем'янчука.


Дуже хотілося продовжити знайомство і з самим професором, і з колегами, що так само як я цікавляться питаннями політології, вважають важливим для себе розібратись в цій кухні. Зрозуміло, і пан Олександр це багато разів підкреслив під час нашої роботи, йдеться не про якісь чарівні рецепти, а про безперервний аналіз, уважне і осмислене ставлення до реалій політичного процесу в Україні, обговорення їх в колі зацікавлених і компетентних колег.


То може випускникам курсу варто триматись разом?
Це нова форма дистанційного навчання? Безперервний дистанційний семінар? Не знаю. В тому і полягав експеримент.


Відповідно до того, як поставляться до ідеї такої групи її можливі учасники, вона прибере назву, регламент чи концепцію. Або не відбудеться. Теж результат.
---
Зі студентами професора Дем'янчука не склалось. Тому група змінила назву - зі "студентів" на "друзів". Експеримент перейшов у нову фазу.
---
Студенти професора Володимира Кухаренка, де я теж навчався дистанційно, так само не оформились в спільноту після завершення навчання. Знов довелось змінити назву. Аж ось Пан Бібліотекар дав новий напрямок. Про це вже в закріпленому дописі.



Додатки

1. Годесберзька програма Німецької соціал-демократичної партії

2. Програма Християнсько-демократичного союзу Німеччини

3. Стокгольмська декларація Соцінтерну

4.1 Програма Демальянсу 2010

4.2. Програма Демальянсу 2017

5. Кращі практики партійного будівництва

6. Партологія








1 коментар:

  1. програма розвитку України:• Об'єднуюча ідеологія для народу України.
    (На здобуття Нобелівської премії)
    "Я бажаю кожному стати капіталістом,мрію,щоб у кожної людини була належна їй власність"
    Маргарет Тетчер
    Людина без власності-раб.Національна ідея сьогодні нічого не варта,якщо в ній відсутнє економічне підгрунтя. Сьогоднішня Європа пишається середнім власником і саме він є гарантом демократії,так як контролює владу. Україні потрібно створити середнього власника за рахунок права на ту долю землі і корисних копалин,які припадають на кожного громадянина України. Якщо ви не володієте тією долею землі і корисних копалин,то нею ж хтось володіє і експлуатує вас.Також потрібно реанімувати ваучери шляхом заміни їх на акції підприємств і повернути заощадження державним майном. Перший крок для втілення запропонованної ідеології -це прийняття Великої Конституції:"Кожен громадянин України має право на довічне володіння тією часткою землі і корисних копалин,які на нього припадають." Цим самим буде реалізована стаття сьогоднішньої Конституції де записано,що земля та її надра належать народу України.Я не пропоную ділити землю і наводити багато нових меж.Колгослні поля залишаться в своїх межах, селяни до своїх паїв припишуть своїх рідних і близких,а право довічного володіння долею землі і корисних копалин буде забезпечене роботою комп'ютера в Державному Земельному банку. Ідеологія забезпечіть суспільний устрій країни між комунізмом і капіталізмом (адже істина посередині) і припинить сварку декількох поколінь відносно соціально-економичного устрою держави.Рівень корупції буде найменьшим у світі. Я покладаю надію,що не тільки українці сприймуть запропоновану ідеологію.І не буде в світі ні диктаторів, ні царів і т.п. Людству потрібно покладати надію не на якогось лідера,що обіцяє щасливе майбутне,а на ідеологію.Запропонована ідеологія в християнському дусі,бо не вступає з ним в протиріччя,не суперечіть національній ідеї і захищає нацменшини. А найголовніше, на мій погляд,при цьому враховується природня суть людини,чого не врахувала ідеологія Маркса (через це і розвалився Радянський Союз).Заодно буде вирішено земельне питання раз і навіки на користь кожного.
    Леонід Чухно тел.0955290388. l.chuhno@gmail.com

    ВідповістиВидалити